Cena miejsca postojowego w garażu na Osiedlu "Wesoła Residence II" 35 000 PLN Brutto


                           KAMERALNY BLIŹNIAK FALENICA 


 


 

Kameralny Bliźniak Falenica, to najnowsza inwestycja realizowana przez developera Miglack, wysokiej jakośći nowoczesny budynek zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Byslawskiej i Wlókienniczej.

Nasz blizniak to budynek zaprojektowany przez warszawską pracownię Bartnik Projekt, który jest wyjątkowym miejscem zapewniającym komfortowe warunki mieszkania.
Największym atutem tego budynku jest możliwość adaptacji wnętrza w zależności od potrzeb przyszlych użytkowników, jedyny budynek na dzialce polozonej w doskonałej lokalizacji.
Każdy bliźniak posiada własne stanowisko garażowe z bezpośrednim wejściem do części mieszkalnej, duży salon połączony z kuchnią i wyjściem na taras, na górze znajdują się 3 pokoje i 2 łazienki. Budynek został zaprojektowany bardzo funkcjonalnie z licznymi miejscami na szafy wnękowe i garderobą.

Jego lokalizacja spełnia oczekiwania najbardziej wymagających mieszkańców, jest to miejsce dla osób ceniących możliwość aktywnego wypoczynku na przedmieściach z dobrą infrastrukturą miejską.
Bliskość stacji kolejowej SKM Falenica (oddalonej zaledwie 250m) zapewnia szybki dojazd do Śródmieścia Warszawy w 35 minut, do Stadionu Narodowego w 25 minut (gdzie możemy przesiąść się do nowej linii metra M2), alternatywą dla kolejki jest dobrze rozwinięta sieć ZTM (autobusy linii 521, 146, 161, N72).
Lokalizacja naszej inwestycji zapewnia bezpośredni wjazd na działkę z gminnej drogi asfaltowej, gdzie dogodnie dojedziemy ulicami: Bysławską, Patriotów, Mozaikową i Włókienniczą, w odległości 800m jest planowana trasa Mostu Południowego, która połączy nas wkrótce z obwodnicą Warszawy.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne sklepy, lokale usługowe, przedszkole, szkoła, Kościół, korty tenisowe, place zabaw, bazarek ze świeżymi warzywami i owocami, a w lokalnym domu kultury organizowane są często ciekawe wydarzenia i koncerty.


Specyfikacja budowlana:
- technologia tradycyjna z pustaków ceramicznych Wienerberger Porotherm 25 kl. 15 (ściany nośne) i Porotherm 11,5 kl. 15 (ściany działowe)
- ocieplenie styropianem gr. 15 cm, tynk silikonowy w systemie Caparol, kolorystyka: biały i grafit
- dach kryty papą bitumiczną z obróbką blacharską w kolorze grafitowym
- okna PCV 5 komorowe dwuszybowe firmy Schuco w kolorze grafitowo-białym
- media miejskie (gaz, prąd, woda, kanalizacja), liczniki indywidualne
Standard wykonczenia:
W standardzie developerskim domy posiadają: rozprowadzone instalacje, tynki gipsowe, zabudowę GK na poddaszu, wylewki, ogrzewanie podłogowe w kuchni, hallu, toalecie. Rozprowadzoną instalacje elektryczną z osprzętem, alarmową, RTV z anteną na dachu, zamontowany wideodomofon, możliwość podłączenia szerokopasmowego internetu.
Brama garażowa segmentowa w kolorze grafitowym otwierana na pilota, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe firmy PTZ. Brama wjazdowa otwierana na pilota, ciągi komunikacyjne wyłożone kostką brukową, oświetlenie zewnętrzne led, ogrodzenie z amerbloku.

 
Dom o powierzchni 144 m2 , na działce o powierzchni 300 m2 , cena 1 połówki od: 659 000,00 zł 


Kontakt z nami: 603 240 131  
                         
oraz pod adresem mailowym  biuro@miglack.pl
 

 Miglack, Osiedle Gocławek, Wesoła Residence, Osiedle Michałówek, mieszkania Warszawa, domy Warszawa, domy Michałówek, bliźniaki, mieszkania 2 pokojowe, mieszkania 3 pokojowe, segmenty, mieszkania z ogródkiem, Falenica, mieszkania Wawer, dom Wawer, Wesoła, Armii Krajowej, lokale mieszkalne, lokale, apartamenty, kameralne osiedle, 2 pokoje, 3 pokoje, mieszkanie, deweloper, deweloperskie, nowe osiedle, nowe mieszkania, rynek pierwotny, oddane do użytkowania, nieruchomości, bezpośrednio, kupie mieszkanie, sprzedam mieszkanie, inwestycje deweloperskie, bez agenta, bez prowizji, standard developerski, garaż podziemny, dla osób niepełnosprawnych, plac zabaw, balkon, z balkonem, winda, z windą,