Cena miejsca postojowego w garażu na Osiedlu "Wesoła Residence" 22 000 PLN Brutto


Domy Michałówek | Opis inwestycji


Wirtualny spacer po osiedlu:
https://rynekpierwotny.pl/oferty/miglack/domy-michalowek-otwocki-michalowek-209/wirtualny-spacer/

Lubisz ciszę, spokój i zielone otoczenie. Zgiełk Warszawy męczy Cię i nie pozwala wypocząć po całym dniu pracy. Najważniejsza jest dla Ciebie rodzina. Szukasz miejsca gdzie Twoje dziecko będzie mogło bezpiecznie bawić się w ogródku. Przyjaźni sąsiedzi, długie spacery, wygodne życie… Osiedle domów Michałówek to odpowiednie miejsce dla Twojej rodziny.

Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej otoczone z każdej strony lasem. Droga dojazdowa (1 km) na osiedle przez grzybowy las pozwala zapomnieć o zgiełku Warszawy, trudach pracy i kłopotach. Okolica zamieszkała przez dziką zwierzynę. Spotkasz tutaj takie gatunki jak kuropatwy, bażanty. Sarny, łosie, lisy i wiewiórki. Latem możesz zbierać jagody a jesienią grzyby i jeżyny.

Osiedle domów Michałówek oddalone jest 4 km od granic Warszawy (zakręt na Lublin) oraz 13 km od Trasy Mostu Siekierkowskiego i Ronda Marsa. Szybki dojazd do centrum zapewnia zmodernizowana droga krajowa S2 (trasa na Mińsk Mazowiecki, Terespol) oraz min. trasy Łazienkowska i Siekierkowska. Bardzo dobrze rozwinięta komunikacja miejska (autobus linii nr 704) oraz linie prywatne. Alternatywę dla warszawskich korków stanowi Kolej Mazowiecka. Pociągi KM trasę ze stacji Halinów (oddalonej od osiedla o 5 minut jazdy samochodem) do Stacji Warszawa Śródmieście pokonują w 29 minut.

W pobliskich miejscowościach znajdują się przedszkola, szkoły, kościół, dobrze zaopatrzone sklepy, lokalne bazary ze świeżymi warzywami, owocami i regionalnymi produktami, centrum sportowe z basenem, stadnina konin, etc.

Przygotowując projekty domów pod Osiedle Michałówek koncentrowaliśmy się aby przy zabudowie bliźniaczej zapewnić komfort mieszkania jak w domu jednorodzinnym. Stąd domy graniczą pomiędzy sobą garażami (19m2) a wejścia do domu zaprojektowane są z boku budynków. Dokonaliśmy również podziału na 3 strefy: dzienną, nocną i gospodarczą. W części dziennej zaprojektowano przestronny salon (38m2) z miejscem na kominek, oddzielną przestronną kuchnię (9m2) z dwoma dużymi oknami. Na parterze znalazło się również miejsce na toaletę gościnną (2m2) oraz pomieszczenie gospodarcze (4m2) (kotłownia z pralnią). Na piętrze znajdują się cztery obszerne sypialnie (14m2 z balkonem, 14m2 z balkonem, 14m2 z balkonem, 13m2), dwie łazienki (4m2, 4m2) oraz garderoba (3m2). Dodatkowo do wykorzystania jest poddasze. Na etapie realizacji istnieje możliwość przeprojektowania ścian i instalacji. Domy posiadać będą certyfikaty energetyczne, a bardzo dobre izolacje przekładają się na niskie koszty ogrzewania.

 

   

Szczegóły :

- technologia tradycyjna z pustaków ceramicznych 25 kl. 15 (ściany nośne i Porotherm 11,5 kl 15 (ściany działowe firmy Wieneberger
- ocieplenie styropianem gr. 15 cm, pokryte tynkiem cienkowarstwowym silikatowym w kolorze ecru
- dach kryty dachówką bitumiczną
- okna PCV 5 komorowe firmy Schuco w kolorze złotego dębu
- media miejskie (gaz, prąd, woda), liczniki indywidualne
- kanalizacja (szambo – 10 m3 - 10 000 litrów, usytuowane na podjeździe do garażu)

W standardzie developerskim domy posiadają rozprowadzone instalacje, tynki gipsowe, wylewki, ogrzewanie podłogowe w kuchni, hollu i toalecie. Rozprowadzona instalacje elektryczną z osprzętem,  alarmowa, RTV z anteną na dachu. Zamontowany domofon. Parapety wewnętrzne marmurowe. Istnieje możliwość podłączenia Internetu (do 2048 kbps).

Brama garażowa segmentowa w kolorze złotego dębu otwierana na pilota. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe firmy PTZ z certyfikatem. Ciągi komunikacyjne oraz podjazd do garażu wyłożony kostką brukową, działki ogrodzone.

Typy domów J : 
Dom o powierzchni 218m2 , działka o powierzchni 750 m2 , 1 połówka Cena: 549 000,00  NA SPRZEDAŻ

Typ domów A, B
Domy o powierzchni 155 m2; działki o powierzchni 1 200 m2. SPRZEDANE
 
Typ domów C, D
Domy o powierzchni 155 m2; działki o powierzchni od 1 160 m2-1 200 m2. SPRZEDANE
 
Typy domów E
Domy o powierzchni 180 m2; działki o powierzchni 1 275 m2. SPRZEDANE
 
Typy domów F
Domy o powierzchni 175 m2; działki o powierzchni od 545 m2. SPRZEDANE
 
Typy domów G
Domy o powierzchni 165 m2; działki o powierzchni od 520 m2 - 650 m2. SPRZEDANE
 
Typy domów H
Domy o powierzchni 230 m2; działki o powierzchni 924 m2. SPRZEDANE
 
Typy domów I
Domy o powierzchni 155 m2; działki o powierzchni od 660 - 660 m2. SPRZEDANE
MDM 2018, Miglack, Osiedle Gocławek, Wesoła Residence, Osiedle Michałówek, mieszkania Warszawa, Rodzina na Swoim, Singiel na Swoim, domy Warszawa, domy Michałówek, bliźniaki, mieszkania 2 pokojowe, mieszkania 3 pokojowe, segmenty, MDM, mieszkania dla młodych, mieszkanie dla mlodych, mieszkania z ogródkiem, Falenica, mieszkania Wawer, dom Wawer, Wesoła, Armii Krajowej, lokale mieszkalne, lokale, apartamenty, dom, bliźniak, połówka bliźniaka, kameralne osiedle, 2 pokoje, 3 pokoje, mieszkanie, deweloper, deweloperskie, nowe osiedle, nowe mieszkania, dom Falenica, rynek pierwotny, oddane do użytkowania, nieruchomości, bezpośrednio, kupie mieszkanie, sprzedam mieszkanie, inwestycje deweloperskie, bez agenta, bez prowizji, standard developerski, garaż podziemny, dla osób niepełnosprawnych, plac zabaw, balkon, z balkonem, winda, z windą,